Kellot
37305
VÄGGPENDYL, nyrenässans, Tyskland, 1800-talets senare hälft.
VÄggpendyl, nyrenässans, tyskland, 1800 talets senare hälft

Ek. H 82.

Smärre slitage, kröndekor lös.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 000 SEK