John Blair

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1850-1934)
John Blair

JOHN BLAIR, olja på duk, signerad och daterad 1878.

Samtalande män på väg med häst. 36 x 53 cm.

Smärre färgbortfall.

Lähtöhinta
3 000 SEK