RESVÄSKA, Gucci, 1900-talets fjärde kvartal.

Textil och brunt skinn. Beslag av mässing. Lås med nycklar Gucci. Längd 68. Bredd 20. Höjd 45 cm.

Smärre bruksslitage. Skinndetaljer med repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK