Kappa, fårskinnspäls, Nina Ricci, 1900-talets slut.

Röd fårskinnspäls med tre knappar i gulmetall. Etikettmärkt invändigt " NINA RICCI PARIS MADE IN FRANCE". Längd 95 cm, axelbredd 46 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK