KARTA, handkolorerad etsning, Norge och Sverige, troligen 1600/1700-tal.

Plåtstorlek 13,5 x 19,5. Utdrag ur bok, text á tergo.

Gulnad. Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
1 500 SEK