37377
CYLINDERSTOP, tenn, Otydliga mästarstämplar 1845.
Cylinderstop, tenn, otydliga mästarstämplar 1845

Med lock. Graverad dekor av monogram bladformationer och årtalet 1846. H 20.

Slitage

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK