374416

FICKURSSKÅP, 15 st fickur i nyrenässans fodral, 1800-talets slut.

Fodral urpsrungligen till väggur, mahognyfaner. 66 x 37 cm.

Fickur ej genomgångna eller funktionstestade. Fodral med skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK