37509
PARTI SKOR, 5 par, strlk 40-41. Proveniens: Git Gay.
Parti skor, 5 par, strlk 40 41. proveniens: git gay

Ett par rostfärgade höga stövlar. Gula tygsandaletter. Gula pumps. Bruna pumps. Iriserande pumps.

Slitage, smärre skador.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
500 SEK