Okänd konstnär 1800-talets första hälft

OKÄND KONSTNÄR, Olja på pannå, otydligt signerad. 1800-talets första hälft.

Flanörer framför Sta Maria Maggiore, Rom. 16,5 x 22,5 cm.

Obetydligt krackelerad.

Lähtöhinta
10 000 SEK