Ulf Sjöstedt

(Ruotsi, 1935-2009)
Ulf Sjöstedt
(Ruotsi, 1935-2009)

ULF SJÖSTEDT, 4 st, fotografier, signerade och daterade -78.

Fartyg. Bladstorlek 51x41 cm. Oramade.

Sedvanligt ytslitage, hörn med veck.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet