KOPPARSTICK, Erik Dahlberg, 1600-/1700-tal.

2 vyer av Karl X Gustafs intåg till Landskrona och Malmö 1658. Bildstorlek 30 x 38 cm.

Ej examinerad ur ram. Mittveck. Några pappersskador.

Lähtöhinta
1 500 SEK