FOTOGRAFIER, 3st, Ryssland, signerade a tergo

Krim och enligt text a tergo: den helige Sergius kloster i närheten av Moskva, Ryssland. Fotografierna är skänkta till Militärattachén Major Axel Von Arbin af Archimandriten i nämnda Kloster år 1894. Bildstrl. 20-26 - 22x28

Gulnade, enstaka rispor och smärre skador.

Lähtöhinta
1 200 SEK