SKRIVSTÄLL, mässing, Gusums Bruk, 1900-talets första hälft.

Gustaviansk stil. Dekor av lagerkrans. Stämplat Gusum. Längd 20 cm.

Smärre bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK