Kellot
376704

SKEPPSKRONOMETER, Ulysse Nardin, Le Locle, Schweiz, 1900-tal.

Numrerad 3112. Mahognyfodral, beslag av mässing. Diameter ca 8,5 cm. Fodral 15x15x15 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad. Översta locket något ojämt.

Lähtöhinta
9 000 SEK