376812

FICKUR, 14 k guld, Hamilton, tidigt 1900-tal.

Vitemaljerad urtavla med svarta och röda siffror och sekundvisare. Innerboett av metall. Diameter 50 mm.

Ej funktionstestad. Smärre bruksslitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK