PARTI TRYCK, 4 delar, 1800/1900-tal.

Karta över del av Tyskland, bildstrl 29x39. Vy över Stockholm, bildstrl 80x25. Modeillustrationer ur tidningen The Queen, bildstrl 37x26 resp 40x25.

Ej examinerad ur ram. Gulnade. Kartan med fuktskador och trasigt glas.

Lähtöhinta
600 SEK