377667

DAMARMBANDSUR, guld och stål. Cartier. 1900-talets andra hälft.

Märkt Santo de Cartier, Quartz, Swiss made. Oretacier 187903 19780. Med datumvisning. Knopp med safir. Den förgyllda oktogonala urtavlans diam 2,2 cm.

Funktionen ej kontrollerad. Bruksslitage, smärre repor, något sladdring länk.

Lähtöhinta
7 000 SEK