378500

RINGAR, 2 st, 18 k vitguld med briljanter.

Alliansring svenska stämplar 1972. Solitär briljant 0,12 ct enligt gravyr. Ringstorlek 17,5/55. Total vikt ca 6 gr.

Repor. Slitage. En ringskena med mindre skada.

Lähtöhinta
2 000 SEK