Carl Ove Julian Lund

(Tanska, 1857-1936)
Carl Ove Julian Lund
(Tanska, 1857-1936)

CARL OVE JULIAN LUND, olja på duk. Signerad och daterad 1899.

Skogslandskap. 58 x 53.

Smärre ytrispor.

Lähtöhinta
4 000 SEK