LITOGRAFIA, Horace Vernetin mukaan, Ranska 1800-luku.

A tous les Coeurs bien nés gue la Patrie est chere! Kuvakoko 63x53 cm.

Tahroja, kellastunut. Ei tutkittu ilman kehystä.

Alkuperä - Provenienssi

Cronstedtin suku.

Muut tiedot

Takalevyyn merkitty, "Olof Lille, Minne af mammas morfar, Stockholm Julen 1905".

Lähtöhinta
300 EUR