LITOGRAFIA, Carl Steuben teoksen mukaan, painettu F.C Vogel, Frankfurt 1800-luku.

Esittää Napoleonin paluuta Elbalta. Kuvakoko 46x64 cm.

Tahroja, kellastunut, repeytymä. Ei tutkittu ilman kehystä.

Alkuperä - Provenienssi

Cronstedtin suku.

Muut tiedot

Takalevyyn merkitty, "Olof Lille. Till minne af hans mammas morfar, Stockholm Julen 1905".

Lähtöhinta
300 EUR