Chanel

(Ranska, Founded in 1910)
Chanel
(Ranska, Founded in 1910)

AFTONVÄSKA, Chanel, sent 1900-tal.

Quiltad mörkblå siden med länk i tvinnat siden med guldfärgad metall. Lås i form av CC logo, stämpelmärkt "CHANEL PARIS" på baksidan. Invändigt ett fack. Stämpelmärkt "CHANEL" och "MADE IN FRACE", numrerad. Carte d'authenticité medföljer. Längd 19, bredd 5, höjd 11 cm.

Smärre bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK