378873

VÄGGUR, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.

Gulmetall och ek. Höjd 98 cm.

Bruksslitage. Ett dekorelement limmat. Ej funktionstestad. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
3 000 SEK