KANDELABRAR, ett par, mässing, Gusum, GoProduct AS, numrerade 45/200 respektive 52/200 och daterade 1978.

För fyra ljus. Kvadratisk fot. Höjd 23,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK