379426

SAMEKNIVAR, 3 st. Monogramsignerade.

Bl.a. renhorn och läder . Med stiliserad dekor.
Signerade, N.U., E.L.Sunna samt N L. 77. Längd tot 20,5-28 cm.

Bruksslitage. Repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK