379772

PARTI SIGILL OCH PETSCHAFT, sent 1700-tal till tidigt 1900-tal.

Mest med initialer och monogram. Olika storlekar och modeller. H 2,5-12.

Slitage, ett fåtal med skador och i delar.

Lähtöhinta
3 000 SEK