381132

FICKUR, 3 st, Viking, Zenith samt pedometer. 1800-talets slut/1900-tal.

Boett, diameter 4,5-5 cm. Silver och metall. Kartonger till Vikingur samt Zenitur medföljer.

Ej funktionstestad. Ett ur med spricka på lock, baksida. Pedometer med lagat hänge. En visare lös.

Lähtöhinta
1 500 SEK