Kellot
381190

DAMARMBANDSUR, 18k guld, Schweiz, importstämplad, 1932. Vikt 19 g.

Armlänk med mästarstämpel C.W.B, årstämpel samt importstämpel. Manuell klocka, vit urtavla med timmar minuter och sekunder märkt "SWISS". Urets höjd 2 cm samt armlänkens längd ca 15,5 cm.

Bruksslitage samt repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
3 000 SEK