381582

LJUSSTAKAR, ett par, empirestil. 1800-talets andra hälft, troligen Frankrike.

Mässing och patinerad metall. Dekor av blommor och bladrankor. Höjd 17 cm.

Något skeva. Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK