Kellot
381827

ARMBANDSUR, 14 k guld samt stål, Jaeger Le Coultre, 1900-talets andra hälft.

Automatic. Serienummer 994035. Urtavlans diameter ca 3,3 cm. Svart präglat läderarmband.

Ej funktionstestad. Bruksslitage, smuts, senare armband.

Lähtöhinta
5 000 SEK