SKED, mässing av Isak Gråsten, Wedevågs Bruk 1800-tal samt BÄGARE, mässing 1800-tal.

Sked med graverad dekor av bladslingor. Längd 34 cm. Bägare, konande modell, höjd 18,5 cm.

Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK