383119

ARMBANDSUR, herr, 18k guld, Universal, Geneve, 1950-tal.

Manuell, ljus urtavla, stavindex, plexiglas, diameter 32mm, krona med Certina logo. Svart läderband.

Slitage. Urtavla med anlöpning. Repor. Krona något lös och senare. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 500 SEK