Glycine "Beyer", stål, automatisk, ljus urtavla med stavindex i stål, plexiglas, diameter 32 mm, boettnummer 563220 654, grönt läderarmband.
Hawa, guld på stål, manuell, antimagnetic, ljus urtavla med stavindex i guld, liten sekundvisare, plexiglas, diameter 36 mm.
Slitage, ställvis kraftig slitage och anlöpningar på boett. Glycine klocka med kraftigt repad glas, Hawa med repor. Ej funktionstestad.