38341

Jan Stenvinkel

(Ruotsi, 1933-1989)
Stenvinkel, jan, olja på duk, sign o dat -47.

STENVINKEL, JAN, olja på duk, sign o dat -47.

Stilleben med flaska och citron. 29 x 33.

Smärre repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Lisätietoja

Lähtöhinta
1 000 SEK