383473

MINIATYRER, 3 st, gouacher, 1800/1900-tal.

Ovalt porträtt av Ulrika Eleonora av Danmark, 8,5 x 6,5 cm.
Ovalt porträtt av kvinna, 6,5 x 5,5 cm.
Ovalt porträtt av man, signerad Renner, 8 x 6,5 cm.

Färgbortfall. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK