Louis Marie de Schryver

(Ranska, 1862-1942)
Louis Marie de Schryver
(Ranska, 1862-1942)

LOUIS MARIE DE SCHRYVER, olja på pannå, signerad och daterad 1880/9?.

Stilleben med jordgubbar. 12 x 16.

Krackeleringar. Smärre färgbortfall i kanterna.

Lähtöhinta
2 500 SEK