Tomoe Yokoi

(Japani, Syntymävuosi 1943)
Tomoe Yokoi
(Japani, Syntymävuosi 1943)

TOMOE YOKOI, etsning, signerad o numrerad 21/75.

"Fork and lemon". Bladstrl. 56x45.

Med blyertsnoteringar i underkant. Smärre gulnad.

Lähtöhinta
2 500 SEK
Kuvan käyttöoikeudet