Rudolf Kaesbach

(Saksa, 1873-1955)
Rudolf Kaesbach
(Saksa, 1873-1955)

RUDOLF KAESBACH, tillskriven, skulptur, patinerad brons, Signerad.

Bågskytt. Totalhöjd: 45 cm.

Slitage, repor, böjd samt lossad pil, smärre anlöpningar.

Lähtöhinta
4 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS