385866

ARMBANDSUR, herr, 2st, stål, Longines och Tissot, 1950/60-tal.

Båda manuella med plexiglas. Longines, schock absorber, antimagnetic, ljus urtavla, stavindex, liten sekundvisare, diameter 35 mm. Tissot, Antigmagnetique, shock absorber, ljus urtavla, liten sekundvisare, diameter 31 mm.

Båda med repor och slitage. Urtavla med anlöpning. Fluorescens skadad. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
1 500 SEK