Online-teemahuutokaupat
China for the West F780
Huutokauppa:
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:

Johan Fredrik Höckert

(Ruotsi, 1826-1866)
Johan Fredrik Höckert
(Ruotsi, 1826-1866)

JOHAN FREDRIK HÖCKERT, tillskriven, olja på duk, otydligt signerad.

Rättvikskulla. 60 x 51 cm.

Några repor. Smärre krackelyr.

Lähtöhinta
2 500 SEK