Kellot
389116

FICKUR, ARMBANDSUR OCH FICKURSTÄLL, 1900-tal.

Fickur, silver, med svarta och röda siffror, diameter 50 mm. Armbandsur, Lemania, diameter 34 mm. Armbandsur, Omega, längd 30 mm. Fickurställ, patinerad metall, höjd 11 cm.

Ej funktionstestade. Bruksslitage. Glas med sprickor.

Lähtöhinta
1 500 SEK