392541

SKOLPLANSCHER, 6 st. 1900-talets mitt.

Motiv av dromedar, 73 x 96 cm. Motiv av ko med kalv 68 x 89 cm. Motiv av ren, 73 x 96 cm. "Hemma hos oss/På skolgården", 68 x 99 cm. En reproduktion "Bild från Stockholms hamn på Gustav Vasas tid" Olle Hjortzberg, 62 x 85 cm. "December" 44 x 38 cm.

Slitage, kantskador, fläckar, upphängning saknas.

Lähtöhinta
1 500 SEK