FIGURER, 1 par, papier maché, 1900-/2000-tal, Helan och Halvan.

Miniatyrbänk, metall. Höjd ca 60 och 65 cm. Bänkens längd 64 cm.

Smärre repor. Sprickor. Lagningar.

Lähtöhinta
1 500 SEK