Jacques Doucet

(Ranska, 1924-1994)
Jacques Doucet
(Ranska, 1924-1994)

JACQUES DOUCET, 3 st. Färglitografier, signerade och numrerade 41-42/150.

"Crosée familiale". Bladstlk ca 65 x 50 cm.

Oramade. Obetydliga hanteringsveck.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet