393339

ARMBANDSUR, herr, 18k guld, Longines, 1900-talets slut.

Quartz, datum, guldfärgad urtavla, stavindex, glas, diameter 33 mm. Svart läderband krokopräglat, Longines.

Slitage. Krona något trög. Enstaka repor på glas. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 500 SEK