394916

VÄGGTELEFON, Jydsk Telefonaktieselskab, tidigt 1900-tal.

Lackerat samt bemålad plåt. Höjd 72 cm.

Bruksslitage och skav. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK