SÄNGHIMMEL, sengustaviansk stil. 1800-tal samt 1900-tal.

Oval form. Med skuren dekor av bladstav. Längd ca 87, bredd ca 66, höjd ca 10 cm.

Slitage, repor. Renoverad och kompletterad.

Lähtöhinta
3 000 SEK