Kellot
397238

ARMBANDSUR, dam, 18k guld, Piaget, 1970-tal. Totalvikt 59g.

Manuell, urtavla med tigeröga, märkt Piaget, diameter 25 mm, integrerad, halvstel, matterad barkyta länk, längd 17,5cm. Ref 9701, serienummer 186663.

Urtavla med spricka (eventuellt lagad). Slitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
15 000 SEK