EROTICA, fotografialbum, sent 1800-tal/tidigt 1900-tal, ca 160 fotografier.

Fotografier klistrade på papper. Fotografier bla 16 x 12 cm. Album 48 x 37 cm.

Slitage. Lösa ark. Omslag med hårt slitage. Sidor och fotografier vågiga/fuktskadade. Blekta. Fläckar.

Lähtöhinta
6 000 SEK