Gustavsberg

(Ruotsi, 1825-)
Gustavsberg
(Ruotsi, 1825-)

YTTERFODER, 1 par, porslin, Gustafsberg, tidigt 1900-tal.

Blå dekor. Hänklar i form av lejonmaskaroner. Diameter 35,5. Höjd 34 cm.

1 med lagning. Krackelyr.

Lähtöhinta
4 500 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?